1. Valige, millist tervishoiuteenust soovite kasutada
Vajuta hiirega noolele, mis on „Valdkonna“ lahtri kõrval ja skrolli sobiv tervishoiuteenus ning kliki sellel. Nüüd on Teil tervishoiuteenus valitud.

2. Tehke valik:

 • Teid huvitava tervishoiuteenuse spetsialisti nimi.
  Vajutage hiirega „Spetsialisti“ lahtri kõrval olevale noolele ja skrollige kuni leiate Teid huvitanud spetsialisti nime siis klikige hiirega nimele.
  NB! Võite ka jätta konkreetse spetsialisti nime valimata, seljuhul näidatakse Teile valitud ajal kõiki antud tervishoiuteenuste valdkonna spetsialiste.

 • Teid huvitava tervishoiuteenuse osutamise asukoht

  Vajutage hiirega noolele mis on „Asukoht“ lahtri kõrval ja skrollige hiirega sobiv tervishoiuteenuse osutamise asukoht ning klikake sellel. Nüüd on Teil asukoht valitud.
  NB! Võite ka jätta konkreetse asukoha valimata, seljuhul näidatakse Teile valikut asukohast olenemata.
 • 3. Valige Teid huvitav aeg

  Vajutage hiirega noolele mis on „Periood „lahtri kõrval. Nüüd avaneb kalender, kust valige sobiv endale sobiv periood. Perioodi saab valida nädalate kaupa.

  4. Kui olete oma valikud teinud, siis vajutage hiirega nupule „Vaata vabu spetsialiste“.
  Nüüd avaneb Teile valitud tervishoiuteenuse valdkonna spetsialisti/spetsialistide nimekiri nädalavaate kalendritega.


  5. Valige kalendrist sobiv aeg
  vajutades hiirega sobiva päeva sobivat kellaajaga.
  Spetsialistide kalendrites on näha ainult vabad kellaajad, esialgu kuvatakse 3 kõige varasemat kellaaega päeval, kui klikate hiirega valikule „veel“ siis avanevad ka antud päeva ülejäänud vabad kellaajad. Avanenud kellaajad saab tagasi algsesse formaati klikates hiirega „tagasi“ kirjale.
  Kui sellel nädalal Teile sobivat vaba kellaaega ei ole, siis saate kalendri päises oleva päevatähiste mõlemas otsas olevate roheliste nooltele vajutades nädalate kaupa liikuda edasi või tagasi.

  6. Nimekirja filtreerimine
  Spetsialiste on võimalik ka filtreerida nimekirjas erinevate kriteeriumite/omaduste põhjal. Seda saate teha nimekirja lehel üleval vasakul asuvas lillakas kastis.

  7. Valige spetsialist
  Kui te olete valmis valima valikust konkreetse arsti või soovite mõne arsti kohta rohkem infot, siis klikake spetsialisti nime peal ja avaneb spetsialisti profiilileht, kus saate lisaks teenuse ja aja valikule, ka informatsiooni spetsialisti kohta ning lugeda valdkonna artikleid. Asukoha kaarti näete, kui vajutate hiirega aadressi peale

  8. Valige teenus
  Kui olete leidnud endale sobiva kellaaja ja klikanud sellel avaneb lahter, kus saate valida teenuse, mida spetsialist pakub.
  Seal on kirjas nii teenuse nimetus, kestvus kui ka maksumus. Valige endale sobiv ja klikake hiirega sellel.

  9. Valige makseviis
  Kui olete valinud teenuse ja aja siis saate selle eest tasuda oma pangakonto kaudu, vajutage hiirega oma panga logol ja jälgige hoolega Teile antavaid juhiseid.