Arsti ankeet

Psühholoogid

Vaata ka teisi

Elina Kirt

nõustaja, isiksuse arengu treener Suhtluskeel: eesti keel, inglise keel Teenuste hinnad: al. 30€

Tutvustus

Olen 2005 aastast sügavuti pühendunud inimpsüühika ja teadvuse uurimisele; tegutsedes nõustajana, personaalse arengu treenerina, hüpnoterapeudina ja vaimse arengu teejuhina. Psühholoogia, muutunud teadvuseseisundid, konstellatsioonid ehk süsteemsed fenomenoloogilised lahendused ja hüpnoteraapia on mõned distsipliinid minu tegevuste- ja huvide ampluaast.

Olen omandanud TÜ magistrikraadi sotsiaalteadustes. Läbisin psühholoogiaalase praktilise psühhoteraapia (hüpnoterapeudi) väljaõppe erakoolis Terviklik Mina. Inimese anatoomia, füsioloogia ja patoloogiate tundmisele pani aluse 3-aastane massaaživäljaõpe Lahemaa Tervisekoolis (Krautmani Terviseakadeemia). Tegutsesin lisaks nõustaja-terapeudi praksisele ettevõtjana Loodusteraapiaid pakkuva Keskuse asutajana Tabasalus, ning Keha ja Meele Teraapiakeskuse juhatuse liikme ja arendajana Tallinna kesklinnas. Mind on huvitanud iidsed tarkused, tervendustraditsioonid ja šamanism, millega olen kokku puutunud arvukatel tseremoniaalsetel vaimsetel rännakutel Eestist Brasiilia vihmametsa hõimudeni. Aitan Eesti Pärimusmeditsiini Ühingus elustada eestlaste pärimustarkusi, hingestatud maailmavaadet ja vaimsust; elule äratada meie rahvast läbi sajandite elus ja terve hoidnud teadmistevaramut. Kuulun Eesti Hüpnoteraapia Liitu ja Eesti Transpersonaalsesse Assotsiatsiooni.

Minu nõustaja teekonna kujunemine sai alguse kaugelearenenud terviseprobleemist, mille ravimiseks otsustasin kasutada traditsiooniliste medikamentide ja operatsiooni asemel enda vaimujõudu. Raviarsti suureks üllatuseks olid sümptomid erakordselt kiiresti taandunud, kui vähirakud oleksid pidanud hoopis vohama. Veendununa hingejõu tugevuses olen sellest ajast peale aidanud inimestel leida tee tervenemise, õnne ja heaoluni. Aidata saab seda, kes iseennast aitab!

Leian, et suurem osa kaasaja inimese probleemidest on psühhosomaatilist päritolu ja õige kontakti puhul iseendaga lahenevad ka kõige raskemad küsimused. Rasked küsimused, kriisid ja elulised probleemid just need, mis viivad hinge arengulävele: võimalusteni avada uks uutele potentsiaalidele, ning kus probleemist võib kujuneda võimalus ja väljakutse kasvamiseks. Teadvustades ja muutes piiravaid uskumusi iseenda ja maailma kohta, on võimalik muuta elu harmoonilisemaks, ning teostada kõik südamest tulenevad unistused. Lihtsus, ausus ja meelerahu on võtmeteks paremale elule.

Teemade spekter, millega tegelen, on avar: depressioon, ärevus, unetus, konfliktid suhetes, eesmärgitus, hingevalu, partneri kaotus, elu mõtte kaotus, oma koha puudumine ühiskonnas, sõltuvusprobleemid, sihitus, toitumis- ja käitumishäired, meeleolukõikumised, lein, seletamatud või paranormaalsed ilmingud, neuroos, psühhoos, suhtlemisraskused, mäluhäired jne. Aitan üles leida ja kasutusele võtta sisemisi ressursse; mõistma sisekonfliktide toimemehhanisme ja tekkepõhjuseid; juhendan suhtlemistreeningutel ja kriiside lahendamise protsessides; aitan iseenda piiride loomisel – oma vajadusi teiste omadest eristada, ning vabastada karmilisi mustreid.

Ammutan meelerahu, inspiratsiooni ja vaimujõudu joogadistsipliinist, meditatsioonidest, avatud rikastavatest suhetest ja looduse loomulikust toimimisest. Igapäevane meeletreening ja enesevaatlus on toonud mind selge sügava elutunnetuseni. Mulle meeldib inimesi inspireerida, stimuleerida ja arengule tagant tõugata. See võib sageli viia kvanthüpeteni suhetes, eneseteostuses, materiaalses elukorralduses, või vaimses arengus. Annan parima, et inimesed leiaksid kontakti oma tõelise olemusega: sõltumatu, vaba ja häirimatu loomusega. Elu on kingitus!

Vastuvõtu asukohad

El Misterio OÜ

Laki 11, Tallinn
Kliki, et näha

FB: Elina Kirt nõustamine

Vabad ajad

Vali kuu:
Sellel nädalal visiidid puuduvad

Blogi

Kuidas teha vahet ihal ja armastusel
Üsna sageli näeme, et seksuaaliha on kuulus oma terve mõistuse ja intuitsiooni kustutamise võime poolest eriti tundlike inimeste puhul. Miks? Sest seksuaalne kiindumus on programm, mis tekib muutunud teadvuseseisundis eesmärgiga...

Vajutades "Saada" salvestatakse teie IP aadress autentiseerimiseks.

Saada